Szanowni goście,

Obecna sytuacja zagrożenia epidemicznego dotknęła nas wszystkich, mając na względzie dobro ogółu — Zamek w Tykocinie zamknęliśmy do odwołania. Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, dlatego całym sercem popieramy akcję #ZostańWdomu. To dla nas wyjątkowo stresująca sytuacja. Wszak nie wiadomo jak się potoczą losy w całej naszej branży turystyczno-hotelarskiej oraz noclegowej, która notuje teraz niemal zerowe przychody, stanowiąc ponad 10% światowego PKB. Wierzymy jednak, że przez wspólne, odpowiedzialne decyzje i ochronę siebie, bliskich oraz sąsiadów przejdziemy i te trudności.

Pomyśleliśmy, że w tym trudnym czasie będziecie mieć chęć na snucie planów i marzeń na przyszłość.Na wyjątkowo smaczną przyszłość w Zamku w Tykocinie. Dlatego uruchomiliśmy możliwość zakupu voucherów na wizytę w naszej restauracji. Miłe doświadczenia i czas spędzony razem z dala od dużego miasta, ale za to w otoczeniu dobrego jedzenia i wina. Niech to będzie inwestycja w dobre samopoczucie albo fajny prezent dla najbliższej osoby! A dla nas — gest dobrej woli i solidarności ze strony naszych wspaniałych gości i fanów!
Więcej informacji na temat naszego vouchera znajdziecie tutaj: https://zamekwtykocinie.pl/voucher/

W domowym zaciszu możecie nas również wesprzeć komunikacyjnie. Jeśli w Waszych telefonach zalegają zdjęcia z ostatniej wizyty w Tykocinie, to jest to dobry czas, aby pokazać je światu w social media wraz z oznaczeniem naszej restauracji. Raczmy się dobrym słowem i nadzieją, że już niedługo spotkamy się osobiście. U nas. Na wyśmienitej uczcie... To jednak nie wszystko! Dla nas i dla innych odwiedzających bardzo ważne są Wasze recenzje. To dzięki nim, dowiadują się o nas nowe osoby i odwiedzają w trakcie wizyt na Podlasiu. Będzie nam niezwykle miło, jeśli w czasie kwarantanny, przy filiżance gorącej herbaty znajdziecie czas i chęci na podzielenie się z innymi doświadczeniem, jakim była wizyta w naszym miejscu na ziemi — Zamku w Tykocinie.
https://pl.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g2290397-d6514…
https://www.facebook.com/zamekwtykocinie/reviews/

Dziękujemy! Pozostańcie w zdrowiu i dobrym humorze! Do zobaczenia!