Spektakl Teatru Wierszalin

UWAGA! SPEKTAKL WYPRZEDANY!

„Dziady – Noc Druga”

Zamek w Tykocinie po raz kolejny będzie gościł Teatr Wierszalin w ramach projektu „Teatr Polska”. W piątek, 16 listopada o godzinie 19:00 zapraszamy na spektakl „Dziady – noc druga”.

Rezerwacja biletów: [email protected]

Cena: 15 zł

„Przeczytać Mickiewicza – to jedno. Zrozumieć Mickiewicza – to drugie. Ale usłyszeć Mickiewicza, to coś jeszcze zupełnie innego. Osobiście, po dwóch latach spędzonych na pracy nad „Dziadami”, mam wrażenie, że są one wielką partyturą. Ta muzyka ukryta jest w słowach, to requiem dedykowane męczennikom „narodowej sprawy”.
Piotr Tomaszuk

„Teatr Wierszalin” w Supraślu jest Samorządową Wojewódzką Instytucją Kultury współprowadzoną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, która
Teatr Wierszalin jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. Fringe First – Międzynarodowy Festiwal Teatralny (trzykrotne wyróżnienie), The Herald Angel Awards, Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” czy Raport – Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych. Spektakle Teatru Wierszalin prezentowane były w wielu miejscach na świecie: w Indiach, Stanach Zjednoczonych, Australii, Japonii i niemal całej Europie.